O NAS

Jesteśmy grupą miłośników filmowania. W naszych produkcjach zależy nam na oddaniu indywidualnego charakteru każdego z projektów. Tworzymy niepowtarzalne filmy, które są odzwierciedleniem emocji, jakie towarzyszą naszym bohaterom. Z prawdziwą przyjemnością realizujemy kolejne przedsięwzięcia, poznajemy Was i tworzymy Waszą historię opowiedzianą językiem obrazu, to nasz sposób na życie, nasza pasja.

Pozwól nam się poznać i stworzyć Twój wyjątkowy film, gdzie miłość dwojga ludzi jest głównym bohaterem.

Paweł Cimochowski
Paweł Cimochowski

Wyrażanie emocji poprzez film to moja pasja

Kamera, muzyka, obrazy ruchome od zawsze były i są  moim alterego. Uwielbiam kino, muzykę i teatr, które są dla mnie sposobem komunikacji artysty ze światem. Poprzez krótkie filmy, chcę opowiedzieć wyjątkową historię moich bohaterów.
A storry telling is my passion.

NIE PRACUJEMY W POJEDYNKĘ

Agnieszka Waszczuk
Agnieszka Waszczuk

Agnieszka Waszczuk

Od najmlodszych lat interesowal mnie obraz każdego rodzaju. Zawsze postrzegałam świat w sposób wizualny i zwracałam uwagę na detale niezauważalne dla innych. Skończyłam liceum o profilu plastycznym, gdzie rozwinęłam w sobie kreatywność i artystyczne postrzeganie świata. Zawsze interesowali mnie ludzie i ich historie, co popchnęło mnie do studiowania socjologi. Jednak dopiero po ukonczeniu szkoly filmowej o kierunku montaż zrozumialam, że w filmie jest wszystko to, co kocham i gdzie mogę połączyć wszystkie swoje pasje.
Kontakt z nami

Poznajmy się bliżej. Skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami
Click edit button to change this text.